overblik over aktiviteter i BBK : oktober 2019 - april 2020

Dato Tidspkt Aktivitet BBK-Hold Modstander Sted
     OKTOBER 2019
06.10.2019
Hjemme
10.00 Holdkamp MSU
Serie 3
MSU / BBK 1  Kalundborg 1 Lindelundshallen 
06.10.2019
Hjemme
12.00 Holdkamp MSU
Serie 4
MSU / BBK 2  Jernløse 2 Lindelundshallen 
06.10.2018
UDE
0.00 MSU FBBA SPIL MSU / 2 HOLD xxx
xxx
ALBERTSLUND
25.10.2019
UDE
19.00 Holdkamp MSU
Serie 3
MSU / BBK 1 Jernløse 1  Jernløse-Hallen
26.10.2019
UDE
14.00 Holdkamp MSU
Serie 4
MSU / BBK 2 SåbyBadm. 1  Såby Hallen 
27.10.2019
UDE
0.00 MSU FBBA SPIL MSU / 2 HOLD xxx
xxx
ALBERTSLUND
27.10.2019
UDE
12.00 Holdkamp SSU
Serie 30
SSU / BBK 2 Pan Kbh. 2  Grøndals Centret
Hal J 
     NOVEMBER 2019
03.11.2019
UDE
16.00 Holdkamp SSU
Serie 2
SSU / BBK 1 Valby BC 2  VBC-Hallen 
10.11.2019
UDE
0.00 MSU FBBA SPIL MSU / 2 HOLD   ALBERTSLUND
10.11.2019
UDE
12.00 Holdkamp MSU
Serie 3
MSU / BBK 1 Tune 1   
24.11.2019
UDE
10.00 Holdkamp MSU
Serie 4
MSU / BBK 2 Ledøje-Sm   
17.11.2019
UDE
0.00 MSU FBBA SPIL MSU / 2 HOLD   ALBERTSLUND
24.11.2019
UDE
0.00 MSU FBBA SPIL MSU / 2 HOLD   ALBERTSLUND
24.11.2019
Hjemme
13.00 Holdkamp SSU
Serie 2
SSU / BBK 1 Gladsaxe S 3  Lindelundshallen 
2019 09.30 Motionisternes
Interne Turnering
Første runde i Motionisternes
Interne Turnering  19 / 20
Lindelundshallen
     DECEMBER 2019
XX.12.2018 13.00 BBK
Motionist + Senior
BBKs JuleTurnering
og JuleFrokost
Lindelundshallen
07.12.2019
Hjemme
0.00 Holdkamp MSU
Serie 4
MSU / BBK 2 Torslunde-Ish   Lindelundshallen
     JANUAR 2020
05.01.2020
UDE
12.30 Holdkamp SSU
Serie 2
SSU / BBK 1 Tingbjerg 1   ECV Hallen
XX.01.2020 09.30 Motionisternes
Interne Turnering
Anden runde i Motionisternes
Interne Turnering  19 / 20
Lindelundshallen
11.01.2020
Hjemme
13.00 Holdkamp SSU
Serie 30
SSU / BBK 2 KBK Kbh 5  Lindelundshallen 
11.01.2020
UDE
0.00 Holdkamp MSU
Serie 3
MSU / BBK 1 Ledøje-Smr   
11.01.2020
Hjemme
0.00 Holdkamp MSU
Serie 4
MSU / BBK 2 Gevninge !F  Lindelundshallen
XX.01.2020
UDE
0.00 MSU FBBA SPIL MSU / 2 HOLD   ALBERTSLUND
25.01.2020
Hjemme
0.00 Holdkamp MSU
Serie 3
MSU / BBK 1 Karlslunde 1  Lindelundshallen
25.01.2020
UDE
0.00 Holdkamp MSU
Serie 4
MSU / BBK 2 Ishøj SB50   
     FEBRUAR 2020
XX.02.2019
UDE
10.00 MSU FBBA SPIL MSU / 2 HOLD   ALBERTSLUND
01.02.2019
Hjemme
13.00 Holdkamp SSU
Serie 2
SSU / BBK 1  KSI BK Kbh 3 Lindelundshallen 
03.02.2020
UDE
20.00 Holdkamp SSU
Serie 30
SSU / BBK 2 IslandsBryg 2  Hallen
Ved Skolen 
2019 / 2020 09.30 Motionisternes
Interne Turnering
Tredje Runde i Motionisternes
Interne Turnering  18 / 19
Lindelundshallen
     MARTS
XX.03.2019
UDE
10.00 MSU FBBA SPIL MSU / 2 HOLD   ALBERTSLUND
07.03.2020
UDE
0.00 Holdkamp MSU
Serie 3
MSU / BBK 1  Vallensbæk 3  
07.03.2020
UDE
0.00 Holdkamp MSU
Serie 4
MSU / BBK 2 Gadstrup 1   
15.03.2020
UDE
11.00 Holdkamp SSU
Serie 2
SSU / BBK 1 FKIF FrBerg 4 

Fr.bergHal 3

14.03.2020
UDE
15.30 Holdkamp SSU
Serie 30
SSU / BBK 2 BC37 Amag 8  Strandlodsvej
XX.03.2020 09.30 Motionisternes
Interne Turnering
Sidste Runde i Motionisternes
Interne Turnering  18 / 19
Lindelundshallen
23.03.2019
UDE
13.00 Holdkamp SSU
Serie 2, Pulje 2
SSU / BBK 1    
21.03.2020
Hjemme
0.00 Holdkamp MSU
Serie 3
MSU / BBK 1  Sengeløse 1 Lindelundshallen
21.03.2019
Hjemme
0.00 Holdkamp MSU
Serie 4
MSU / BBK 2 Sorø 2  Lindelundshallen 
21.03.2020
Hjemme
13.00 Holdkamp SSU
Serie 30
SSU / BBK 2 FKIF FrBerg 6  Lindelundshallen
     APRIL
APRIL BBK 
Undgom + Motionist + Senior
BBKs Klubmesterskaber
2019 / 2020
Lindelundshallen
APRIL BBK 
Motionist + Senior
BBKs Klubfest 
Afslutning: Sæson 2019/2020
Lindelundshallen
APRIL BBK 
Undgom + Motionist + Senior
BBKs Generalforsamling 
2019 / 2020
Lindelundshallen
 
===  Tidligere udførte aktiviteter, kampe m.v.  ===
           

 

====================================================

3Bolde 3Bolde